Iнтер’єр для модульних будинків

Hero
Що ми пропонуємо?
Створимо
всі необхідні креслення для будівництва
Підберемо
натуральні матеріали і екологічну меблі
Розробимо
концепцію об'єкта
Розрахувати вартість проекту

  Послідовність роботи над проектом

  • 01
   Ознайомлювальна Зустріч

   Етап знайомства команди та клієнта: обговорення проєкту, ідеї й формування завдань для проєктування. Формування завдань забезпечує максимальну продуктивність виконання подальших етапів. Етап визначає ролі й відповідальності, а також взаємодію між клієнтом і командою. У клієнта створюється розуміння до кого і з якими запитами звертатися, і яку відповідальність несе певний відділ.

  • 02
   Kонцепція

   На другому етапі відбувається підбір декількох варіантів об’ємно-просторового рішення об’єкту і планування. Приклади інтер’єру й архітектури підбираються під обговорені переваги клієнта. Один з варіантів, або комбінація з декількох стане основою для подальшої роботи.

  • 03
   Візуалізація Приміщення

   Етап представляє еволюцію концепції в детальний дизайн. Ескізні рішення передаються конструкторам і інженерам. Підбираються попередні матеріали обробки й виконується перша фотореалістична візуалізація. Пропонується декілька варіантів матеріалів, з вказівкою порядку цін. Виконується комплектація матеріалами й устаткуванням, а також організація і проведення тендерів. Складається список необхідної документації.

  • 04
   Робочий Проєкт

   На цьому етапі відбувається процес інтеграції інженерних рішень в архітектурні креслення, розробляються вузли і деталі, готуються специфікації. Додатково виконуються інженерні схеми, креслення і специфікації. Етап фіналізується після того, як інженерні розділи виконані й передані в роботу. Проводиться контрольне звіряння усіх креслень опрацьовуються нестандартні вузли й примикання, готується остаточна версія креслень для подальшого будівництва.

  • 05
   Будівельна Підготовка

   Після затвердження дизайн-проєкта і до нього прилеглого, девелопер знайомиться з клієнтом для планування реалізації. Робиться збір і підготовка початково-дозвільної документації. Набір документації варіюється залежно від призначення об’єкту приватний, архітектурний або комерційний проєкт. Передпроєктні роботи й інженерно-технічні дослідження проходять повторну перевірку для подальшої розробки комерційного або архітектурного проєкту.

  • 06
   Бюджет і Проєктна Документація

   Етап містить повторний прорахунок вартості проєктних робіт і складання остаточного бюджету. Проводиться ініціалізація тендерів для вибору кращих підрядників. Відбувається складання договорів на будівельно-ремонтні роботи між клієнтом і девелопером, так само між девелопером і підрядними організаціями. Робиться затвердження бюджету, об’єму і термінів робіт.

  • 07
   Графіки і Організація

   Етап має на увазі в собі складання графіку реалізації проєкту і комплектації визначення критичного шляху і контрольних точок. Контроль виконання договорів з підрядником: терміни, оплата, якість робіт, відповідність з контрактом. Контроль виконання графіку реалізації проєкту: своєчасний збір ТЗ від архітектора й ініціалізація потрібних договорів, правильна почергова етапів реалізації, фотодокументація процесів. Складається графік авторського нагляду: планові виїзди на об’єкт, контроль відповідності виконання дизайн-рішень декорування. Звітність перед клієнтом – облік фінансів, звіти за тиждень і планування місяця.

  • 08
   Завершення Проєкту

   Завершальний етап по закінченню будівельних процесів, робиться остаточна перевірка якості. Надається повний пакет документації про введення об’єкту в експлуатацію для комерційних і архітектурних проєктів. Питання стосовно гарантійного обслуговування обговорюється з клієнтом.

  Послуги
  Дизайн Інтер'єру
  50$/m2

  Невід’ємна складова облаштування внутрішнього простору. Головне тут – комплексний підхід, що охоплює не тільки розробку дизайн-проекту і вибір якісних матеріалів, але і слідування сучасним тенденціям оформлення простору.

  Ми пропонуємо розробку дизайну інтер’єру під ключ – послуга включає створення ескізу, заснованого на обмірювальні плані і побажаннях замовника, якісну 3D-візуалізацію, розробку детального плану, підготовку специфікацій обладнання, інженерних комунікацій, освітлення, меблів та оздоблення.

  Також є варіант з авторським супроводом – контролем всіх ремонтно-оздоблювальних робіт на відповідність проекту. В результаті ви отримаєте грамотний дизайн, де все гармонійно і функціонально.

  Архітектура
  50$/m2

  Хороша презентація архітектурного проекту збільшує його вартість у кілька разів! Це відмінне рішення, щоб додати своєму будинку індивідуальність та зробити його більш стильним! Послуга включає розробку дизайну фасаду та прилеглої території, схематичне зонування простору та кілька варіантів візуалізації, що дозволяє замовнику вибрати найбільш вдалий. 

  Ми складаємо повну специфікацію всіх необхідних робіт та декоративно-оздоблювальних матеріалів, розробляємо колірну концепцію, розташування освітлювальних приладів, доріжок та інших зовнішніх елементів, завдяки чому дизайн стає по-справжньому зручним та стильним.

  Так само готуємо повноцінний розділ Архітектурний розділ (АР) і конструктивний розділ Робочий проект (РП).

  Будівництво будинків
  від 600$/m2

  Компанія ATOM studia виконує будівництво будинків під ключ в Києві і області з цегли, керамоблоков, газобетону і СИП панелей. Роботи ведуться в суворій відповідності до встановлених норм і стандартів.

  Команда фахівців ATOM studia виконує роботи з професійною точністю в установлені терміни. Кожен етап будівництва проходить під контролем технічного нагляду та головного архітектора нашої компанії.

  Ми створюємо і реалізовуємо індивідуальні проекти. Наші фахівці підкажуть, як краще все облаштувати для комфортного і оптимального використання простору. Допоможемо побудувати котедж під ключ, який буде відповідати запитам Замовника.

  Комфортність, функціональність і екологічність – три критерії, на яких ґрунтується робочий процес.

  Ремонт квартири
  від 400$/m2

  Реалізація будівельного проекту – це завжди складний, але цікавий процес, а головною умовою його успішного завершення є участь професійної будівельної бригади. Професіонали, досвідчені у всіх будівельних процесах, використовуючи нові технології та сучасні матеріали, виконують свої завдання на високому рівні якості та у визначений термін. 

  Ми зробимо загальний ремонт під ключ, включаючи всі необхідні кроки: вирівнювання стін і стелі (штукатурка, грунтовка, заливка), цементна стяжка та підлога, трубопроводи водопостачання та водовідведення, монтаж теплої підлоги та системи опалення, демонтаж перегородок / монтаж та проводка. 

  Все, що потрібно для реалізації проекту – від початку до кінця – буде виконано швидко і за правилами!

  Кілька прикладів наших робіт
  Дизайн інтер'єру для модульних будинків

  Проєктування дизайну інтер’єру для модульних будинків

  Модульні будинки сьогодні будують все частіше. Цю технологію використовують не тільки для будівництва дач і заміських будинків, але і для будівництва будинків для регулярного проживання. Модульні будинки мають свої плюси, серед яких:

  • швидкість і простота будівництва;
  • мобільність;
  • доступність;
  • приємний зовнішній вигляд;
  • надійність, комфорт і інші достоїнства.

  Щоб звести модульний будинок потрібен продуманий професійний проєкт. Проєктування – це обов’язкова і важлива частина будь-якого будівництва.

  Проєкти можуть бути двох типів:

  • типові;
  • індивідуальні;

  Типові проєкти створюються за шаблоном. Спорудження збирається готовими модулями. Будинки за типовими планами будуються швидко, вони більш доступні у фінансовому відношенні. Коли потрібен перевірений будинок і якомога швидше, типовий проєкт – це те, що потрібно. Індивідуальне проєктування – це створення унікального проєкту з нуля. Це шлях для тих, хто бажає втілити в життя оригінальні рішення. Але ціна такого проєкту буде вище.

  Що містить проєкт будинку?

  Розробка проєкту починається з вибору ділянки на якому буде розташовуватися будинок. Це розташування повинно обов’язково враховуватися при проєктуванні. Проєкт будинку містить три розділи: архітектурний, конструктивний і інженерний. Архітектурний розділ включає креслення майбутньої споруди. Це план поверхів (якщо поверхів буде кілька), планування будинку, розмір кожного окремого приміщення і його габарити. На ескізі архітектурного розділу вказані розташування вікон і дверей, висота поверху, товщина стін і перегородок. Також архітектурний розділ – це креслення фасадів з фронтальним зображенням будинку з кожного боку. Цей розділ необхідний для опрацювання всіх елементів фасаду: навісу, тераси й т.п. Ще архітектурна частина проєкту містить креслення поздовжнього, вертикального і поперечного перерізу будівлі. Конструктивний розділ містить схеми кроквяної конструкції, розташування елементів фундаменту і перекриттів, сходів. У цьому розділі містяться дані про матеріали, що використовуються при будівництві, а також докладні креслення окремих вузлів. В інженерному розділі міститися схеми проєктування та вентиляції, схеми каналізації та водопостачання, електричний проєкт з відомостями про розрахункової потужності будинку і т.п. В інженерному розділі вказується розташування труб водопостачання, опалення та каналізації. Даний розділ важливий в плані майбутньої функціональності будинку. Від дотримання проєкту багато в чому залежить те, наскільки тривалим виявиться будинок. Модульна споруда, зведена за всіма вимогами та правилами, здатна прослужити мінімум 50 років і більше. Окремо варто виділити дизайн-проєкт майбутнього будинку. У ньому опрацьовується зовнішній вигляд і загальна стилістика споруди, дизайн інтер’єру, обираються матеріали для обробки і колір цих матеріалів і т.п. Дизайн-проєкт містить оформлення освітлення.

  Переваги роботи з компанією Atom Studia

  Atom Studia займається розробкою дизайну і створенням архітектурних проєктів. Компанія складається з двох відділів, один з яких придумує дизайн інтер’єру та розробляє архітектурний проєкт, а інший – втілює його в життя і керує ходом будівельних робіт. У нас працюють досвідчені співробітники, які відмінно розбираються у своїй справі. Робота Atom Studia чітко структурована – вона складається з восьми кроків. Половиною з них займається відділ дизайну та архітектури. Це створення креслень, візуалізація та інша робота. Останні чотири етапи є обов’язком відділу імплементації. Ми завжди пунктуальні й завершує роботу в строк. Ви можете переконається самі в якості наданих нами послуг.

  A
  T
  O
  M
  1. Главная
  2. Послуги
  3. Iнтер'єр для модульних будинків