Iнтер'єр двокімнатної квартири

Hero
Що ми пропонуємо?
Створимо
всі необхідні креслення для будівництва
Підберемо
натуральні матеріали і екологічну меблі
Розробимо
концепцію об'єкта
Розрахувати вартість проекту

  Послідовність роботи над проектом

  • 01
   Ознайомлювальна Зустріч

   Етап знайомства команди та клієнта: обговорення проєкту, ідеї й формування завдань для проєктування. Формування завдань забезпечує максимальну продуктивність виконання подальших етапів. Етап визначає ролі й відповідальності, а також взаємодію між клієнтом і командою. У клієнта створюється розуміння до кого і з якими запитами звертатися, і яку відповідальність несе певний відділ.

  • 02
   Kонцепція

   На другому етапі відбувається підбір декількох варіантів об’ємно-просторового рішення об’єкту і планування. Приклади інтер’єру й архітектури підбираються під обговорені переваги клієнта. Один з варіантів, або комбінація з декількох стане основою для подальшої роботи.

  • 03
   Візуалізація Приміщення

   Етап представляє еволюцію концепції в детальний дизайн. Ескізні рішення передаються конструкторам і інженерам. Підбираються попередні матеріали обробки й виконується перша фотореалістична візуалізація. Пропонується декілька варіантів матеріалів, з вказівкою порядку цін. Виконується комплектація матеріалами й устаткуванням, а також організація і проведення тендерів. Складається список необхідної документації.

  • 04
   Робочий Проєкт

   На цьому етапі відбувається процес інтеграції інженерних рішень в архітектурні креслення, розробляються вузли і деталі, готуються специфікації. Додатково виконуються інженерні схеми, креслення і специфікації. Етап фіналізується після того, як інженерні розділи виконані й передані в роботу. Проводиться контрольне звіряння усіх креслень опрацьовуються нестандартні вузли й примикання, готується остаточна версія креслень для подальшого будівництва.

  • 05
   Будівельна Підготовка

   Після затвердження дизайн-проєкта і до нього прилеглого, девелопер знайомиться з клієнтом для планування реалізації. Робиться збір і підготовка початково-дозвільної документації. Набір документації варіюється залежно від призначення об’єкту приватний, архітектурний або комерційний проєкт. Передпроєктні роботи й інженерно-технічні дослідження проходять повторну перевірку для подальшої розробки комерційного або архітектурного проєкту.

  • 06
   Бюджет і Проєктна Документація

   Етап містить повторний прорахунок вартості проєктних робіт і складання остаточного бюджету. Проводиться ініціалізація тендерів для вибору кращих підрядників. Відбувається складання договорів на будівельно-ремонтні роботи між клієнтом і девелопером, так само між девелопером і підрядними організаціями. Робиться затвердження бюджету, об’єму і термінів робіт.

  • 07
   Графіки і Організація

   Етап має на увазі в собі складання графіку реалізації проєкту і комплектації визначення критичного шляху і контрольних точок. Контроль виконання договорів з підрядником: терміни, оплата, якість робіт, відповідність з контрактом. Контроль виконання графіку реалізації проєкту: своєчасний збір ТЗ від архітектора й ініціалізація потрібних договорів, правильна почергова етапів реалізації, фотодокументація процесів. Складається графік авторського нагляду: планові виїзди на об’єкт, контроль відповідності виконання дизайн-рішень декорування. Звітність перед клієнтом – облік фінансів, звіти за тиждень і планування місяця.

  • 08
   Завершення Проєкту

   Завершальний етап по закінченню будівельних процесів, робиться остаточна перевірка якості. Надається повний пакет документації про введення об’єкту в експлуатацію для комерційних і архітектурних проєктів. Питання стосовно гарантійного обслуговування обговорюється з клієнтом.

  Послуги
  Дизайн Інтер'єру
  50$/m2

  Невід’ємна складова облаштування внутрішнього простору. Головне тут – комплексний підхід, що охоплює не тільки розробку дизайн-проекту і вибір якісних матеріалів, але і слідування сучасним тенденціям оформлення простору.

  Ми пропонуємо розробку дизайну інтер’єру під ключ – послуга включає створення ескізу, заснованого на обмірювальні плані і побажаннях замовника, якісну 3D-візуалізацію, розробку детального плану, підготовку специфікацій обладнання, інженерних комунікацій, освітлення, меблів та оздоблення.

  Також є варіант з авторським супроводом – контролем всіх ремонтно-оздоблювальних робіт на відповідність проекту. В результаті ви отримаєте грамотний дизайн, де все гармонійно і функціонально.

  Архітектура
  50$/m2

  Хороша презентація архітектурного проекту збільшує його вартість у кілька разів! Це відмінне рішення, щоб додати своєму будинку індивідуальність та зробити його більш стильним! Послуга включає розробку дизайну фасаду та прилеглої території, схематичне зонування простору та кілька варіантів візуалізації, що дозволяє замовнику вибрати найбільш вдалий. 

  Ми складаємо повну специфікацію всіх необхідних робіт та декоративно-оздоблювальних матеріалів, розробляємо колірну концепцію, розташування освітлювальних приладів, доріжок та інших зовнішніх елементів, завдяки чому дизайн стає по-справжньому зручним та стильним.

  Так само готуємо повноцінний розділ Архітектурний розділ (АР) і конструктивний розділ Робочий проект (РП).

  Будівництво будинків
  від 600$/m2

  Компанія ATOM studia виконує будівництво будинків під ключ в Києві і області з цегли, керамоблоков, газобетону і СИП панелей. Роботи ведуться в суворій відповідності до встановлених норм і стандартів.

  Команда фахівців ATOM studia виконує роботи з професійною точністю в установлені терміни. Кожен етап будівництва проходить під контролем технічного нагляду та головного архітектора нашої компанії.

  Ми створюємо і реалізовуємо індивідуальні проекти. Наші фахівці підкажуть, як краще все облаштувати для комфортного і оптимального використання простору. Допоможемо побудувати котедж під ключ, який буде відповідати запитам Замовника.

  Комфортність, функціональність і екологічність – три критерії, на яких ґрунтується робочий процес.

  Ремонт квартири
  від 400$/m2

  Реалізація будівельного проекту – це завжди складний, але цікавий процес, а головною умовою його успішного завершення є участь професійної будівельної бригади. Професіонали, досвідчені у всіх будівельних процесах, використовуючи нові технології та сучасні матеріали, виконують свої завдання на високому рівні якості та у визначений термін. 

  Ми зробимо загальний ремонт під ключ, включаючи всі необхідні кроки: вирівнювання стін і стелі (штукатурка, грунтовка, заливка), цементна стяжка та підлога, трубопроводи водопостачання та водовідведення, монтаж теплої підлоги та системи опалення, демонтаж перегородок / монтаж та проводка. 

  Все, що потрібно для реалізації проекту – від початку до кінця – буде виконано швидко і за правилами!

  Кілька прикладів наших робіт
  Iнтер'єр двокімнатної квартири

  Дизайн інтер’єру двокімнатної квартири: особливості послуги “під ключ”

  Інтер’єр 2-х кімнатної квартири – відмінний простір для творчості. Це ідеальна площа для того, щоб створити максимально комфортний і стильний простір. 2 кімнати – вже більше, ніж одна і в такому житлі можна без яких-небудь складнощів організувати різні за призначенням зони. При цьому, компактні розміри сучасних двушек роблять їх доступними за ціною і зручними для проживання невеликих сімей або однієї людини.

  Які варіанти дизайнів двокімнатних квартир в Києві найбільш популярні? 2 розділених між собою приміщення дають можливість без зусиль розмежувати різні по цільовому використанню зони. Найчастіше це вітальня і спальня або дитяча кімната і простір для батьків.

  На дизайн двокімнатної квартири ціна може бути різною. Вартість залежить від декількох чинників і грунтується на розцінках на розробку інтер’єрної концепції в різних стилях і для різних за площею приміщень. В деяких випадках дизайн двокімнатної квартири обходиться зовсім недорого, в інших – ексклюзивна робота коштує дорожче.

  Дизайн 2 кімнатних квартири: чому вигідно замовити послугу в студії Atom

  Студія інтер’єрного дизайну Атом надає послуги дизайнерів для створення унікальних просторів. Ми продумуємо інтер’єр двокімнатної квартири до дрібниць:

  • врахуємо усі побажання замовників;
  • створимо якісний проєкт і візуалізуємо його;
  • внесемо усі необхідні правки для досягнення ідеального результату.

  Розробляючи дизайн двокімнатних квартир наші фахівці використовують цілий комплекс інноваційних рішень і технологій. Ми не економимо на матеріалах і роботі професіоналів, строго прораховуємо усі варіанти результату і досягаємо його ідеальної відповідності проєкту. Як підсумок – інтер’єр 2-х кімнатної квартири, який не стане розчаруванням.

  Ми хочемо, щоб кожна двокімнатна квартира, дизайн якої створений в Atom, стала затишним і комфортним місцем для життя і відпочинку. Ми створюємо функціональні стильні простори, що привертають увагу:

  • ідеальною точністю підбору кожного елементу;
  • високою якістю використовуваних матеріалів;
  • надійністю і довговічністю.

  Дизайн квартири двокімнатної в Атом – це гарантія якості. Ми застосовуємо найактуальніші трендові рішення в Україні та світі, використовуємо новітні технології, шукаємо кращі матеріали по всій країні й за її межами для того, щоб готовий дизайн 2к квартири був ідеальний. Ви можете втілити його в реальність самостійно або скористатися вигідною пропозицією компанії – замовити дизайн 2-х кімнатної квартири під ключ.

  Двокімнатні квартири: дизайн “під ключ”

  В цьому випадку ми не лише створимо проєкт і візуалізуємо його, але і зробимо усі розрахунки за вартістю матеріалів, меблів, техніки, роботи фахівців, виконаємо ремонтні роботи та погодимо результат в усіх інстанціях. Професійний дизайн інтер’єру 2-х кімнатної квартири позбавить вас від необхідності самостійно вирішувати безліч завдань.

  Дизайн двокімнатної квартири в Києві: як замовити послугу від професіоналів

  Як замовити дизайн двокімнатної квартири? Вам не доведеться витрачати свій час і нерви. Все дуже просто – якщо ви хочете перетворити інтер’єр 2-кімнатної квартири досить залишити заявку на сайті або подзвонити нам. Ми погоджуємо час і місце зустрічі, щоб дізнатися, яким ви бачите дизайн квартири 2-кімнатної, на який бюджет розраховуєте, який хочете отримати результат. Після розв’язання організаційних питань наші фахівці приступлять до створення проєкту. Будьте впевнені – дизайн квартир двокімнатних ми виконуємо професійно.

  A
  T
  O
  M
  1. Главная
  2. Послуги
  3. Дизайн інтер'єру
  4. Iнтер'єр квартири
  5. Iнтер'єр двокімнатної квартири