Дизайн інтер'єру котеджу

Hero
Що ми пропонуємо?
Створимо
всі необхідні креслення для будівництва
Підберемо
натуральні матеріали і екологічну меблі
Розробимо
концепцію об'єкта
Розрахувати вартість проекту

  Послідовність роботи над проектом

  • 01
   Ознайомлювальна Зустріч

   Етап знайомства команди та клієнта: обговорення проєкту, ідеї й формування завдань для проєктування. Формування завдань забезпечує максимальну продуктивність виконання подальших етапів. Етап визначає ролі й відповідальності, а також взаємодію між клієнтом і командою. У клієнта створюється розуміння до кого і з якими запитами звертатися, і яку відповідальність несе певний відділ.

  • 02
   Kонцепція

   На другому етапі відбувається підбір декількох варіантів об’ємно-просторового рішення об’єкту і планування. Приклади інтер’єру й архітектури підбираються під обговорені переваги клієнта. Один з варіантів, або комбінація з декількох стане основою для подальшої роботи.

  • 03
   Візуалізація Приміщення

   Етап представляє еволюцію концепції в детальний дизайн. Ескізні рішення передаються конструкторам і інженерам. Підбираються попередні матеріали обробки й виконується перша фотореалістична візуалізація. Пропонується декілька варіантів матеріалів, з вказівкою порядку цін. Виконується комплектація матеріалами й устаткуванням, а також організація і проведення тендерів. Складається список необхідної документації.

  • 04
   Робочий Проєкт

   На цьому етапі відбувається процес інтеграції інженерних рішень в архітектурні креслення, розробляються вузли і деталі, готуються специфікації. Додатково виконуються інженерні схеми, креслення і специфікації. Етап фіналізується після того, як інженерні розділи виконані й передані в роботу. Проводиться контрольне звіряння усіх креслень опрацьовуються нестандартні вузли й примикання, готується остаточна версія креслень для подальшого будівництва.

  • 05
   Будівельна Підготовка

   Після затвердження дизайн-проєкта і до нього прилеглого, девелопер знайомиться з клієнтом для планування реалізації. Робиться збір і підготовка початково-дозвільної документації. Набір документації варіюється залежно від призначення об’єкту приватний, архітектурний або комерційний проєкт. Передпроєктні роботи й інженерно-технічні дослідження проходять повторну перевірку для подальшої розробки комерційного або архітектурного проєкту.

  • 06
   Бюджет і Проєктна Документація

   Етап містить повторний прорахунок вартості проєктних робіт і складання остаточного бюджету. Проводиться ініціалізація тендерів для вибору кращих підрядників. Відбувається складання договорів на будівельно-ремонтні роботи між клієнтом і девелопером, так само між девелопером і підрядними організаціями. Робиться затвердження бюджету, об’єму і термінів робіт.

  • 07
   Графіки і Організація

   Етап має на увазі в собі складання графіку реалізації проєкту і комплектації визначення критичного шляху і контрольних точок. Контроль виконання договорів з підрядником: терміни, оплата, якість робіт, відповідність з контрактом. Контроль виконання графіку реалізації проєкту: своєчасний збір ТЗ від архітектора й ініціалізація потрібних договорів, правильна почергова етапів реалізації, фотодокументація процесів. Складається графік авторського нагляду: планові виїзди на об’єкт, контроль відповідності виконання дизайн-рішень декорування. Звітність перед клієнтом – облік фінансів, звіти за тиждень і планування місяця.

  • 08
   Завершення Проєкту

   Завершальний етап по закінченню будівельних процесів, робиться остаточна перевірка якості. Надається повний пакет документації про введення об’єкту в експлуатацію для комерційних і архітектурних проєктів. Питання стосовно гарантійного обслуговування обговорюється з клієнтом.

  Послуги
  Дизайн Інтер'єру
  50$/m2

  Невід’ємна складова облаштування внутрішнього простору. Головне тут – комплексний підхід, що охоплює не тільки розробку дизайн-проекту і вибір якісних матеріалів, але і слідування сучасним тенденціям оформлення простору.

  Ми пропонуємо розробку дизайну інтер’єру під ключ – послуга включає створення ескізу, заснованого на обмірювальні плані і побажаннях замовника, якісну 3D-візуалізацію, розробку детального плану, підготовку специфікацій обладнання, інженерних комунікацій, освітлення, меблів та оздоблення.

  Також є варіант з авторським супроводом – контролем всіх ремонтно-оздоблювальних робіт на відповідність проекту. В результаті ви отримаєте грамотний дизайн, де все гармонійно і функціонально.

  Архітектура
  50$/m2

  Хороша презентація архітектурного проекту збільшує його вартість у кілька разів! Це відмінне рішення, щоб додати своєму будинку індивідуальність та зробити його більш стильним! Послуга включає розробку дизайну фасаду та прилеглої території, схематичне зонування простору та кілька варіантів візуалізації, що дозволяє замовнику вибрати найбільш вдалий. 

  Ми складаємо повну специфікацію всіх необхідних робіт та декоративно-оздоблювальних матеріалів, розробляємо колірну концепцію, розташування освітлювальних приладів, доріжок та інших зовнішніх елементів, завдяки чому дизайн стає по-справжньому зручним та стильним.

  Так само готуємо повноцінний розділ Архітектурний розділ (АР) і конструктивний розділ Робочий проект (РП).

  Будівництво будинків
  від 600$/m2

  Компанія ATOM studia виконує будівництво будинків під ключ в Києві і області з цегли, керамоблоков, газобетону і СИП панелей. Роботи ведуться в суворій відповідності до встановлених норм і стандартів.

  Команда фахівців ATOM studia виконує роботи з професійною точністю в установлені терміни. Кожен етап будівництва проходить під контролем технічного нагляду та головного архітектора нашої компанії.

  Ми створюємо і реалізовуємо індивідуальні проекти. Наші фахівці підкажуть, як краще все облаштувати для комфортного і оптимального використання простору. Допоможемо побудувати котедж під ключ, який буде відповідати запитам Замовника.

  Комфортність, функціональність і екологічність – три критерії, на яких ґрунтується робочий процес.

  Ремонт квартири
  від 400$/m2

  Реалізація будівельного проекту – це завжди складний, але цікавий процес, а головною умовою його успішного завершення є участь професійної будівельної бригади. Професіонали, досвідчені у всіх будівельних процесах, використовуючи нові технології та сучасні матеріали, виконують свої завдання на високому рівні якості та у визначений термін. 

  Ми зробимо загальний ремонт під ключ, включаючи всі необхідні кроки: вирівнювання стін і стелі (штукатурка, грунтовка, заливка), цементна стяжка та підлога, трубопроводи водопостачання та водовідведення, монтаж теплої підлоги та системи опалення, демонтаж перегородок / монтаж та проводка. 

  Все, що потрібно для реалізації проекту – від початку до кінця – буде виконано швидко і за правилами!

  Кілька прикладів наших робіт
  Дизайн інтер'єру котеджу

  Дизайн інтер’єрів котеджів

  Облаштовувавши котедж слід до найдрібніших деталей продумати не лише стиль і зовнішній вигляд інтер’єру, але і не забути про функціональність обстановки. Таке житло має бути максимально зручним, простим і зрозумілим. У гонитві за трендами не забувайте про те, що первинне призначення будинку – проживання в ньому людей, які не повинні відчувати дискомфорт або які-небудь складнощі при виконанні найбуденніших дій.

  Інтер’єр в котеджі може бути будь-яким. Оформлення хазяї житла обирають на свій смак і керуючись самими різними прагненнями – зробити приміщення модними, зручними, практичними, красивими. Розробляючи дизайн котеджу пам’ятаєте – вибраний напрям не повинен застаріти вже через декілька місяців.

  Внутрішній дизайн котеджів – це не лише колірна гамма і форми. В першу чергу, продумуючи дизайн в котеджі, необхідно замислитися про якість усіх використовуваних елементів. Пошук необхідних предметів може відняти немало часу, так само як і втілення ідей в реальність.

  Як створити дизайн котеджу усередині й повністю підготуватися до подальших ремонтних робіт? Доведеться пройти декілька важливих етапів. В першу чергу зняти виміри з приміщень, зробити точні креслення, за якими та розроблятиметься дизайн. Кожен його елемент повинен у результаті виявитися на задуманому місці.

  Дизайн інтер’єру котеджів досить складно розробити від початку і до кінця не маючи спеціальних знань. Саме тому все частіше власники будинків вважають за краще замовити дизайн котеджу у професіоналів.

  Дизайн інтер’єру котеджу в Києві в студії Atom

  Команда дизайн-студії “Атом” надає послуги з розробки стратегії оформлення приватних будинків і пропонує замовити дизайн інтер’єру котеджу на вигідних для вас умовах:

  • ви не витрачаєте час, адже усю роботу виконують фахівці;
  • ви контролюєте процес розробки на усіх етапах і можете внести корективи;
  • дизайн котеджу, вартість якого доступна, виконується на високому професійному рівні;
  • в результаті роботи фахівців ви отримуєте візуалізовану модель проєкту дизайну.

  Дизайн інтер’єру котеджу замовити можна у форматі “під ключ”. В цьому випадку ми не лише розробимо концепції, але і проведемо авторський контроль на усіх етапах її втілення. Такий підхід – гарантія того, що дизайн котеджів усередині повністю відповідатиме схваленому проєкту.

  Дизайн котеджу замовити дуже легко

  Студія Atom – це дизайн котеджу, ціна на який доступна і гармонійно поєднується з якістю роботи. Послуга надається в найкоротші терміни, що дозволяє не відкладати ремонт на невизначений проміжок часу і вже незабаром переїхати в оновлене житло. Ми розробляємо дизайн котеджів в Києві та для замовлення послуги вам не потрібно нікуди їхати. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам. Після узгодження важливих нюансів буде призначена зустріч, за результатами якої наші співробітники почнуть розробляти дизайн котеджних будинків. Зв’язатися з нами можна з будь-якого куточка в Україні.

  A
  T
  O
  M
  1. Главная
  2. Послуги
  3. Дизайн інтер'єру
  4. Дизайн інтер'єру котеджу