Iнтер'єр однокімнатної квартири

Hero
Що ми пропонуємо?
Створимо
всі необхідні креслення для будівництва
Підберемо
натуральні матеріали і екологічну меблі
Розробимо
концепцію об'єкта
Розрахувати вартість проекту

  Послідовність роботи над проектом

  • 01
   Ознайомлювальна Зустріч

   Етап знайомства команди та клієнта: обговорення проєкту, ідеї й формування завдань для проєктування. Формування завдань забезпечує максимальну продуктивність виконання подальших етапів. Етап визначає ролі й відповідальності, а також взаємодію між клієнтом і командою. У клієнта створюється розуміння до кого і з якими запитами звертатися, і яку відповідальність несе певний відділ.

  • 02
   Kонцепція

   На другому етапі відбувається підбір декількох варіантів об’ємно-просторового рішення об’єкту і планування. Приклади інтер’єру й архітектури підбираються під обговорені переваги клієнта. Один з варіантів, або комбінація з декількох стане основою для подальшої роботи.

  • 03
   Візуалізація Приміщення

   Етап представляє еволюцію концепції в детальний дизайн. Ескізні рішення передаються конструкторам і інженерам. Підбираються попередні матеріали обробки й виконується перша фотореалістична візуалізація. Пропонується декілька варіантів матеріалів, з вказівкою порядку цін. Виконується комплектація матеріалами й устаткуванням, а також організація і проведення тендерів. Складається список необхідної документації.

  • 04
   Робочий Проєкт

   На цьому етапі відбувається процес інтеграції інженерних рішень в архітектурні креслення, розробляються вузли і деталі, готуються специфікації. Додатково виконуються інженерні схеми, креслення і специфікації. Етап фіналізується після того, як інженерні розділи виконані й передані в роботу. Проводиться контрольне звіряння усіх креслень опрацьовуються нестандартні вузли й примикання, готується остаточна версія креслень для подальшого будівництва.

  • 05
   Будівельна Підготовка

   Після затвердження дизайн-проєкта і до нього прилеглого, девелопер знайомиться з клієнтом для планування реалізації. Робиться збір і підготовка початково-дозвільної документації. Набір документації варіюється залежно від призначення об’єкту приватний, архітектурний або комерційний проєкт. Передпроєктні роботи й інженерно-технічні дослідження проходять повторну перевірку для подальшої розробки комерційного або архітектурного проєкту.

  • 06
   Бюджет і Проєктна Документація

   Етап містить повторний прорахунок вартості проєктних робіт і складання остаточного бюджету. Проводиться ініціалізація тендерів для вибору кращих підрядників. Відбувається складання договорів на будівельно-ремонтні роботи між клієнтом і девелопером, так само між девелопером і підрядними організаціями. Робиться затвердження бюджету, об’єму і термінів робіт.

  • 07
   Графіки і Організація

   Етап має на увазі в собі складання графіку реалізації проєкту і комплектації визначення критичного шляху і контрольних точок. Контроль виконання договорів з підрядником: терміни, оплата, якість робіт, відповідність з контрактом. Контроль виконання графіку реалізації проєкту: своєчасний збір ТЗ від архітектора й ініціалізація потрібних договорів, правильна почергова етапів реалізації, фотодокументація процесів. Складається графік авторського нагляду: планові виїзди на об’єкт, контроль відповідності виконання дизайн-рішень декорування. Звітність перед клієнтом – облік фінансів, звіти за тиждень і планування місяця.

  • 08
   Завершення Проєкту

   Завершальний етап по закінченню будівельних процесів, робиться остаточна перевірка якості. Надається повний пакет документації про введення об’єкту в експлуатацію для комерційних і архітектурних проєктів. Питання стосовно гарантійного обслуговування обговорюється з клієнтом.

  Послуги
  Дизайн Інтер'єру
  50$/m2

  Невід’ємна складова облаштування внутрішнього простору. Головне тут – комплексний підхід, що охоплює не тільки розробку дизайн-проекту і вибір якісних матеріалів, але і слідування сучасним тенденціям оформлення простору.

  Ми пропонуємо розробку дизайну інтер’єру під ключ – послуга включає створення ескізу, заснованого на обмірювальні плані і побажаннях замовника, якісну 3D-візуалізацію, розробку детального плану, підготовку специфікацій обладнання, інженерних комунікацій, освітлення, меблів та оздоблення.

  Також є варіант з авторським супроводом – контролем всіх ремонтно-оздоблювальних робіт на відповідність проекту. В результаті ви отримаєте грамотний дизайн, де все гармонійно і функціонально.

  Архітектура
  50$/m2

  Хороша презентація архітектурного проекту збільшує його вартість у кілька разів! Це відмінне рішення, щоб додати своєму будинку індивідуальність та зробити його більш стильним! Послуга включає розробку дизайну фасаду та прилеглої території, схематичне зонування простору та кілька варіантів візуалізації, що дозволяє замовнику вибрати найбільш вдалий. 

  Ми складаємо повну специфікацію всіх необхідних робіт та декоративно-оздоблювальних матеріалів, розробляємо колірну концепцію, розташування освітлювальних приладів, доріжок та інших зовнішніх елементів, завдяки чому дизайн стає по-справжньому зручним та стильним.

  Так само готуємо повноцінний розділ Архітектурний розділ (АР) і конструктивний розділ Робочий проект (РП).

  Будівництво будинків
  від 600$/m2

  Компанія ATOM studia виконує будівництво будинків під ключ в Києві і області з цегли, керамоблоков, газобетону і СИП панелей. Роботи ведуться в суворій відповідності до встановлених норм і стандартів.

  Команда фахівців ATOM studia виконує роботи з професійною точністю в установлені терміни. Кожен етап будівництва проходить під контролем технічного нагляду та головного архітектора нашої компанії.

  Ми створюємо і реалізовуємо індивідуальні проекти. Наші фахівці підкажуть, як краще все облаштувати для комфортного і оптимального використання простору. Допоможемо побудувати котедж під ключ, який буде відповідати запитам Замовника.

  Комфортність, функціональність і екологічність – три критерії, на яких ґрунтується робочий процес.

  Ремонт квартири
  від 400$/m2

  Реалізація будівельного проекту – це завжди складний, але цікавий процес, а головною умовою його успішного завершення є участь професійної будівельної бригади. Професіонали, досвідчені у всіх будівельних процесах, використовуючи нові технології та сучасні матеріали, виконують свої завдання на високому рівні якості та у визначений термін. 

  Ми зробимо загальний ремонт під ключ, включаючи всі необхідні кроки: вирівнювання стін і стелі (штукатурка, грунтовка, заливка), цементна стяжка та підлога, трубопроводи водопостачання та водовідведення, монтаж теплої підлоги та системи опалення, демонтаж перегородок / монтаж та проводка. 

  Все, що потрібно для реалізації проекту – від початку до кінця – буде виконано швидко і за правилами!

  Кілька прикладів наших робіт
  Iнтер'єр однокімнатної квартири

  Дизайн інтер’єру однокімнатних квартир: створіть стильний простір

  Урбанізація розширює міста, робить їх вище і насиченішими. Нестримно ростуть новобудови, ущільнюються старі райони. Житла стає більше, але попит на нього не знижується. Причому, як і багато років тому, найбільш затребуваними на українському ринку нерухомості залишаються однокімнатні квартири – доступні за ціною і розміром щомісячної оплати комунальних послуг, прості в прибиранні й затишні вони є бажаним придбанням для представників різних поколінь і професій.

  Дизайн однокімнатної квартири – нелегке завдання для професіонала. Фахівцям доводиться до дрібниць продумувати наповнення невеликого простору. Дизайн однушки повинен зробити з декількох десятків квадратних метрів не лише стильне, але і комфортне і практичне житло.

  Створити дизайн 1 к квартири так, щоб людині, що мешкає в ній, було затишно і зручно – дійсно непросто. А якщо в приміщенні мешкає декілька мешканців – сім’я з двох, трьох, чотирьох осіб, дизайн інтер’єру однокімнатної квартири потребує не лише професіоналізму, але і незвичайного креативу.

  Дизайн однокімнатної квартири в Києві: для вирішення завдання знадобиться творчий підхід

  Щоб розробити якісний дизайн 1-кімнатної квартири потрібно буде скористатися цілим комплексом спеціалізованих інструментів і підходів, та і без креативних новаторських ідей не обійтися. Сучасний дизайн квартир однокімнатних має на увазі застосування високоякісних матеріалів, що підвищують функціональність житла, принципів зонування, колірного розподілу, гри світла, використання практичних модульних систем. Кожен фахівець створює інтер’єр однокімнатної квартири з урахуванням вже неодноразово перевірених технологій, не забуваючи при цьому про побажання замовників.

  Однокімнатні квартири: інтер’єр на будь-який смак

  Якою може бути однокімнатна квартира – дизайн в реальності може бути самим різним. Тренд останніх років – більше простору і повітря. Такий інтер’єр для однокімнатної квартири дозволить візуально розширити простір, зробити навіть невелику кімнату просторою і затишною.

  Дизайн квартири однокімнатної в стилі Лофт – ще одно популярне рішення. Такий вибір найчастіше роблять представники молодого покоління, що вважають за краще жити в максимально комфортних для себе умовах. Блиск металу, яскраві контрасти, прості й зрозумілі матеріали – такий дизайн для однокімнатної квартири припаде до вподоби супротивникам “бантиків і рюшів”.

  Не менш затребуваний дизайн в однокімнатній квартирі в стилі Неокласика. Звичні усім елементи в сучасній інтерпретації, лаконічність і краса інтер’єру не застарівають і залишаються актуальні на довгі роки.

  Як показує досвід останніх років, самий трендовий дизайн квартири 1-кімнатної той, який робить житло кращим для людей, що мешкають в ньому. Фахівці створять інтер’єр з урахуванням найдрібніших побажань і ідей, що ледве витають в повітрі, які навіть не були сформульовані в слова. У такому будинку точно захочеться жити, навіть якщо він – усього лише маленька “однушка”.

  Дизайн інтер’єру 1-кімнатної квартири в Києві: вартість послуги і як її замовити в Україні

  Якщо у вас під ремонт є 1-кімнатна квартира – дизайн не складе труднощів замовити. Команда студії Atom візьме на себе рішення усього комплексу пов’язаного з оновленням інтер’єру завдань:

  • врахує ваші побажання і розробить ідеальний проєкт;
  • підбере кращі матеріали для його реалізації;
  • складе точний кошторис і попередить про усі можливі витрати;
  • організовує закупівлю матеріалів і їх доставку до місця робіт;
  • погоджує усі бюрократичні та “паперові” питання;
  • виконає ремонтні роботи “під ключ”.

  Однокімнатна квартира, інтер’єр якої розроблений і втілений в реальність професіоналами, стане місцем, де завжди добре. У таке житло хочеться повертатися, запрошувати гостей і просто в ньому Жити.

  A
  T
  O
  M
  1. Главная
  2. Послуги
  3. Дизайн інтер'єру
  4. Iнтер'єр квартири
  5. Iнтер'єр однокімнатної квартири