Дизайн інтер'єру офісу

Hero
Що ми пропонуємо?
Створимо
всі необхідні креслення для будівництва
Підберемо
натуральні матеріали і екологічну меблі
Розробимо
концепцію об'єкта
Розрахувати вартість проекту

  Послідовність роботи над проектом

  • 01
   Ознайомлювальна Зустріч

   Етап знайомства команди та клієнта: обговорення проєкту, ідеї й формування завдань для проєктування. Формування завдань забезпечує максимальну продуктивність виконання подальших етапів. Етап визначає ролі й відповідальності, а також взаємодію між клієнтом і командою. У клієнта створюється розуміння до кого і з якими запитами звертатися, і яку відповідальність несе певний відділ.

  • 02
   Kонцепція

   На другому етапі відбувається підбір декількох варіантів об’ємно-просторового рішення об’єкту і планування. Приклади інтер’єру й архітектури підбираються під обговорені переваги клієнта. Один з варіантів, або комбінація з декількох стане основою для подальшої роботи.

  • 03
   Візуалізація Приміщення

   Етап представляє еволюцію концепції в детальний дизайн. Ескізні рішення передаються конструкторам і інженерам. Підбираються попередні матеріали обробки й виконується перша фотореалістична візуалізація. Пропонується декілька варіантів матеріалів, з вказівкою порядку цін. Виконується комплектація матеріалами й устаткуванням, а також організація і проведення тендерів. Складається список необхідної документації.

  • 04
   Робочий Проєкт

   На цьому етапі відбувається процес інтеграції інженерних рішень в архітектурні креслення, розробляються вузли і деталі, готуються специфікації. Додатково виконуються інженерні схеми, креслення і специфікації. Етап фіналізується після того, як інженерні розділи виконані й передані в роботу. Проводиться контрольне звіряння усіх креслень опрацьовуються нестандартні вузли й примикання, готується остаточна версія креслень для подальшого будівництва.

  • 05
   Будівельна Підготовка

   Після затвердження дизайн-проєкта і до нього прилеглого, девелопер знайомиться з клієнтом для планування реалізації. Робиться збір і підготовка початково-дозвільної документації. Набір документації варіюється залежно від призначення об’єкту приватний, архітектурний або комерційний проєкт. Передпроєктні роботи й інженерно-технічні дослідження проходять повторну перевірку для подальшої розробки комерційного або архітектурного проєкту.

  • 06
   Бюджет і Проєктна Документація

   Етап містить повторний прорахунок вартості проєктних робіт і складання остаточного бюджету. Проводиться ініціалізація тендерів для вибору кращих підрядників. Відбувається складання договорів на будівельно-ремонтні роботи між клієнтом і девелопером, так само між девелопером і підрядними організаціями. Робиться затвердження бюджету, об’єму і термінів робіт.

  • 07
   Графіки і Організація

   Етап має на увазі в собі складання графіку реалізації проєкту і комплектації визначення критичного шляху і контрольних точок. Контроль виконання договорів з підрядником: терміни, оплата, якість робіт, відповідність з контрактом. Контроль виконання графіку реалізації проєкту: своєчасний збір ТЗ від архітектора й ініціалізація потрібних договорів, правильна почергова етапів реалізації, фотодокументація процесів. Складається графік авторського нагляду: планові виїзди на об’єкт, контроль відповідності виконання дизайн-рішень декорування. Звітність перед клієнтом – облік фінансів, звіти за тиждень і планування місяця.

  • 08
   Завершення Проєкту

   Завершальний етап по закінченню будівельних процесів, робиться остаточна перевірка якості. Надається повний пакет документації про введення об’єкту в експлуатацію для комерційних і архітектурних проєктів. Питання стосовно гарантійного обслуговування обговорюється з клієнтом.

  Послуги
  Дизайн Інтер'єру
  50$/m2

  Невід’ємна складова облаштування внутрішнього простору. Головне тут – комплексний підхід, що охоплює не тільки розробку дизайн-проекту і вибір якісних матеріалів, але і слідування сучасним тенденціям оформлення простору.

  Ми пропонуємо розробку дизайну інтер’єру під ключ – послуга включає створення ескізу, заснованого на обмірювальні плані і побажаннях замовника, якісну 3D-візуалізацію, розробку детального плану, підготовку специфікацій обладнання, інженерних комунікацій, освітлення, меблів та оздоблення.

  Також є варіант з авторським супроводом – контролем всіх ремонтно-оздоблювальних робіт на відповідність проекту. В результаті ви отримаєте грамотний дизайн, де все гармонійно і функціонально.

  Архітектура
  50$/m2

  Хороша презентація архітектурного проекту збільшує його вартість у кілька разів! Це відмінне рішення, щоб додати своєму будинку індивідуальність та зробити його більш стильним! Послуга включає розробку дизайну фасаду та прилеглої території, схематичне зонування простору та кілька варіантів візуалізації, що дозволяє замовнику вибрати найбільш вдалий. 

  Ми складаємо повну специфікацію всіх необхідних робіт та декоративно-оздоблювальних матеріалів, розробляємо колірну концепцію, розташування освітлювальних приладів, доріжок та інших зовнішніх елементів, завдяки чому дизайн стає по-справжньому зручним та стильним.

  Так само готуємо повноцінний розділ Архітектурний розділ (АР) і конструктивний розділ Робочий проект (РП).

  Будівництво будинків
  від 600$/m2

  Компанія ATOM studia виконує будівництво будинків під ключ в Києві і області з цегли, керамоблоков, газобетону і СИП панелей. Роботи ведуться в суворій відповідності до встановлених норм і стандартів.

  Команда фахівців ATOM studia виконує роботи з професійною точністю в установлені терміни. Кожен етап будівництва проходить під контролем технічного нагляду та головного архітектора нашої компанії.

  Ми створюємо і реалізовуємо індивідуальні проекти. Наші фахівці підкажуть, як краще все облаштувати для комфортного і оптимального використання простору. Допоможемо побудувати котедж під ключ, який буде відповідати запитам Замовника.

  Комфортність, функціональність і екологічність – три критерії, на яких ґрунтується робочий процес.

  Ремонт квартири
  від 400$/m2

  Реалізація будівельного проекту – це завжди складний, але цікавий процес, а головною умовою його успішного завершення є участь професійної будівельної бригади. Професіонали, досвідчені у всіх будівельних процесах, використовуючи нові технології та сучасні матеріали, виконують свої завдання на високому рівні якості та у визначений термін. 

  Ми зробимо загальний ремонт під ключ, включаючи всі необхідні кроки: вирівнювання стін і стелі (штукатурка, грунтовка, заливка), цементна стяжка та підлога, трубопроводи водопостачання та водовідведення, монтаж теплої підлоги та системи опалення, демонтаж перегородок / монтаж та проводка. 

  Все, що потрібно для реалізації проекту – від початку до кінця – буде виконано швидко і за правилами!

  Кілька прикладів наших робіт
  Дизайн інтер'єру офісу

  Креативний дизайн інтер’єру офісів і комерційних приміщень

  Дизайн офісних приміщень – візитна картка їх власників. Від якості й привабливості створеного простору залежить реакція відвідувачів і їх подальша поведінка стосовно пропозицій. Акуратний, актуальний, трендовий, функціональний і затишний – саме такий дизайн інтер’єру офісів в Києві сьогодні найбільш затребуваний.

  Правильно підібраний дизайн інтер’єру офісу в Києві допомагає формувати імідж компанії, сприяє підвищенню продуктивності праці співробітників. У комфортному і красивому приміщенні, продуманому для людей, працювати набагато приємніше. Та і купувати послуги/товари набагато привабливіше.

  Дизайн офісу замовити легко. Але важливо розуміти – продумати необхідно не лише оформлення відкритого для огляду приміщення, але і розробити проєкт дизайн офісного простору в повному об’ємі. Сюди включені й робочі місця співробітників, і зони відпочинку, і місця зустрічі відвідувачів, убиральні, кухні та ін. При цьому зовсім необов’язково на такий дизайн офісу ціна буде захмарною. Сьогодні не складе труднощів знайти грамотне рішення і кращі на дизайн офісу ціни.

  Розробка дизайну офісу під ключ

  Один з варіантів розв’язання проблеми – дизайн інтер’єру офісу замовити можна у форматі “під ключ”. В цьому випадку фахівці не просто виконують перший етап робіт – розробка дизайну інтер’єру офісу, а продовжують роботу аж до здачі готового об’єкту. Що отримує при такому підході замовник? Як мінімум:

  • економію грошей – на комплексний дизайн офісів ціна буде нижча, ніж сумарна вартість послуг, замовлених у різних виконавців;
  • заощадження часу – ви не витрачаєте найцінніший ресурс, адже усі роботи виконують професіонали;
  • гарантію якісного результату.

  Дизайн офісного інтер’єру розробляється у декілька етапів. На першому з них продумується концепція й обговорюється із замовником – він розповідає своє бачення простору, а фахівці підбирають інструменти, щоб задумане дизайнерське оформлення офісу було ідеальним з усіх ракурсів.

  На другому етапі роботи знімаються виміри приміщення і розробляються креслення, які стануть основою для того, щоб розробити дизайн офісу. Після проведення підготовчих робіт фахівці прорахують, яка на дизайн інтер’єру офісу вартість виходить і нададуть результат замовникові. Після затвердження кошторису створюється детальна візуалізація і можуть бути розпочаті будівельні роботи.

  На дизайн офісів вартість може бути різною. Вона залежить від площі приміщення, складності замовлення, терміновості. Усі ці нюанси можна уточнити у менеджера компанії Atom ще до того, як замовити дизайн інтер’єру офісу.

  Ми пропонуємо замовити інтер’єр офісу “під ключ” – тільки в цьому випадку ви можете бути упевнені, що розроблений офісний дизайн інтер’єру буде реалізований в точності. Ми забезпечуємо авторський нагляд і контролюємо усі етапи ремонтних робіт аж до здачі об’єкту.

  Як замовити дизайн офісу в Києві

  В Україні на дизайн інтер’єру офісу ціни доступні та не стануть причиною відмовитися від такого приємного моменту, як оформлення інтер’єру офісу. Не втрачайте час – замовте послуги дизайну офісу онлайн або телефоном, зв’язавшись з менеджером компанії “Атом”. Розробка інтер’єру офісу – робота, яку ми виконаємо відповідно до ваших побажань і в строго в обумовлені терміни.

  A
  T
  O
  M
  1. Главная
  2. Послуги
  3. Дизайн інтер'єру
  4. Дизайн інтер'єру офісу