ua

Як вибрати квартиру, яка підходить до вашого інтер'єру?

27 Вересня 2022

Здавалося б, які можуть бути проблеми при виборі стилю в оформленні будинку або квартири. Дизайнер повинен дізнатися про переваги своїх замовників і реалізувати їх побажання. Але крім цього існує ще ряд факторів. Інтер’єр повинен бути таким, щоб у ньому відчувалося зручність, а всі, хто його використовують, відчували комфорт. Краса не завжди синонім практичності при експлуатації речей. Незалежно від того, належить виконати дизайн інтер’єру двокімнатної квартири або невеликої студії, підхід буде однаковим.

Зв’язок між архітектурою будівлі і вашим інтер’єром

Правильно розроблена обстановка – це гармонія між обстановкою всередині та видом зовні. Наприклад, квартира знаходиться в новому сучасному житловому комплексі. Немає сенсу в стилістиці використовувати палацово-класичний стиль. Він буде не просто недоречний, але і вульгарний. Є ряд критеріїв, яких необхідно дотримуватися. У старовинній будівлі з фігурними вікнами або вітражами навряд чи будуть доречні прості прямокутні склопакети. Характеристики зовнішньої архітектури будівлі не накладають суворі стандарти на дизайн внутрішніх приміщень. Контрасти повинні мати місце, але вони не повинні викликати неприємні відчуття. Це повинно бути невимушено і стильно.

Інтер’єр для квартири, де живе кілька людей

Якщо на одній території проживає кілька людей, то вирішувати питання про те, якою буде ситуація, потрібно спільно. Немає нічого страшного, коли в одному просторі відбувається поєднання стилів. Дизайнер може допомогти вам з’єднати на перший погляд абсолютно несумісні речі або запропонує своє бачення інтер’єру. Атмосфера в будинку залежить від того, наскільки затишно кожному жителю.

Який бюджет ви плануєте вкласти в новий інтер’єр?

Кожен ремонт планується заздалегідь, а тим більше комплексний. На нього виділяється певна сума. Завдання вас і дизайнера не витратити більше. Почніть з дизайн-проекту, він допоможе максимально прорахувати всі витрати. Адже в реальності нова обстановка – це не тільки красиві шпалери і меблювання. Так само як підготовка статі, оштукатурювання стін і стелі, електропроводка, прокладка комунікацій. Для цього потрібен архітектор, з його допомогою можна точно розрахувати матеріали, їх якість і кількість. На цьому етапі визначаються точні терміни і вартість робіт. Порівнюючи ціни на обстановку, можна зробити висновок про те, що класика коштує дорожче, ніж оформлення в скандинавському стилі. Останній вважається найбільш простим і функціональним. Але не можна орієнтуватися тільки на напрямок. Велике значення мають матеріали і виробник меблів. Як правило, фахівці пропонують своїм клієнтам кілька варіантів кошторису.

Як визначитися з вибором інтер’єру

Перше, що потрібно зробити – це провести візуалізацію свого уявлення про дизайн квартири. У мережі є безліч сайтів і онлайн-журналів, які розкажуть про нові тенденції та моді. З їх допомогою можна розібратися в тому, яка різниця і що спільного в різних стилях. Все, що вам сподобається, постарайтеся зберегти для майбутнього розмови з фахівцем. Зовсім не важливо, буде це фото всієї кімнати або тільки журнальний столик, головне, щоб Популярні приміщення були схожі на ваше по площі, освітленості або ж кількістю вікон. Всі ці матеріали допоможуть розглянути всі можливі співвідношення і деталі. Якщо нова обстановка інтер’єру робиться для кого-то з близьких, то спочатку постарайтеся дізнатися про їхні смаки. Для цього можна використовувати ті ж інструменти:

  • портфоліо дизайнерів в соціальних мережах;
  • знімки на сайтах студій;
  • онлайн-журнали.

Подання про обстановку житла може сильно зміниться після того, як побачити візуальну картинку.

Підхід до бізнес-проектам є трохи інший алгоритм. Коли мова йде про кафе або ресторані, потрібно зрозуміти, хто ваша цільова аудиторія. Головна помилка більшості господарів полягає в тому, що в оформленні інтересу вони грунтуються на своїх смаках. Але це не є гарантією того, що це сподобається відвідувачам. У випадку з бізнес-інтер’єрами архітектор повинен бути ще й трохи менеджером, тобто мати уявлення про те, як просувати торгові марки.

 

A
T
O
M
  1. Главная
  2. News
  3. Як вибрати квартиру, яка підходить до вашого інтер'єру?