Ремонт квартири

Hero
Що ми пропонуємо?
Створимо
всі необхідні креслення для будівництва
Підберемо
натуральні матеріали і екологічну меблі
Розробимо
концепцію об'єкта
Розрахувати вартість проекту

  Послідовність роботи над проектом

  • 01
   Ознайомлювальна Зустріч

   Етап знайомства команди та клієнта: обговорення проєкту, ідеї й формування завдань для проєктування. Формування завдань забезпечує максимальну продуктивність виконання подальших етапів. Етап визначає ролі й відповідальності, а також взаємодію між клієнтом і командою. У клієнта створюється розуміння до кого і з якими запитами звертатися, і яку відповідальність несе певний відділ.

  • 02
   Kонцепція

   На другому етапі відбувається підбір декількох варіантів об’ємно-просторового рішення об’єкту і планування. Приклади інтер’єру й архітектури підбираються під обговорені переваги клієнта. Один з варіантів, або комбінація з декількох стане основою для подальшої роботи.

  • 03
   Візуалізація Приміщення

   Етап представляє еволюцію концепції в детальний дизайн. Ескізні рішення передаються конструкторам і інженерам. Підбираються попередні матеріали обробки й виконується перша фотореалістична візуалізація. Пропонується декілька варіантів матеріалів, з вказівкою порядку цін. Виконується комплектація матеріалами й устаткуванням, а також організація і проведення тендерів. Складається список необхідної документації.

  • 04
   Робочий Проєкт

   На цьому етапі відбувається процес інтеграції інженерних рішень в архітектурні креслення, розробляються вузли і деталі, готуються специфікації. Додатково виконуються інженерні схеми, креслення і специфікації. Етап фіналізується після того, як інженерні розділи виконані й передані в роботу. Проводиться контрольне звіряння усіх креслень опрацьовуються нестандартні вузли й примикання, готується остаточна версія креслень для подальшого будівництва.

  • 05
   Будівельна Підготовка

   Після затвердження дизайн-проєкта і до нього прилеглого, девелопер знайомиться з клієнтом для планування реалізації. Робиться збір і підготовка початково-дозвільної документації. Набір документації варіюється залежно від призначення об’єкту приватний, архітектурний або комерційний проєкт. Передпроєктні роботи й інженерно-технічні дослідження проходять повторну перевірку для подальшої розробки комерційного або архітектурного проєкту.

  • 06
   Бюджет і Проєктна Документація

   Етап містить повторний прорахунок вартості проєктних робіт і складання остаточного бюджету. Проводиться ініціалізація тендерів для вибору кращих підрядників. Відбувається складання договорів на будівельно-ремонтні роботи між клієнтом і девелопером, так само між девелопером і підрядними організаціями. Робиться затвердження бюджету, об’єму і термінів робіт.

  • 07
   Графіки і Організація

   Етап має на увазі в собі складання графіку реалізації проєкту і комплектації визначення критичного шляху і контрольних точок. Контроль виконання договорів з підрядником: терміни, оплата, якість робіт, відповідність з контрактом. Контроль виконання графіку реалізації проєкту: своєчасний збір ТЗ від архітектора й ініціалізація потрібних договорів, правильна почергова етапів реалізації, фотодокументація процесів. Складається графік авторського нагляду: планові виїзди на об’єкт, контроль відповідності виконання дизайн-рішень декорування. Звітність перед клієнтом – облік фінансів, звіти за тиждень і планування місяця.

  • 08
   Завершення Проєкту

   Завершальний етап по закінченню будівельних процесів, робиться остаточна перевірка якості. Надається повний пакет документації про введення об’єкту в експлуатацію для комерційних і архітектурних проєктів. Питання стосовно гарантійного обслуговування обговорюється з клієнтом.

  Послуги
  Дизайн Інтер'єру
  50$/m2

  Невід’ємна складова облаштування внутрішнього простору. Головне тут – комплексний підхід, що охоплює не тільки розробку дизайн-проекту і вибір якісних матеріалів, але і слідування сучасним тенденціям оформлення простору.

  Ми пропонуємо розробку дизайну інтер’єру під ключ – послуга включає створення ескізу, заснованого на обмірювальні плані і побажаннях замовника, якісну 3D-візуалізацію, розробку детального плану, підготовку специфікацій обладнання, інженерних комунікацій, освітлення, меблів та оздоблення.

  Також є варіант з авторським супроводом – контролем всіх ремонтно-оздоблювальних робіт на відповідність проекту. В результаті ви отримаєте грамотний дизайн, де все гармонійно і функціонально.

  Архітектура
  50$/m2

  Хороша презентація архітектурного проекту збільшує його вартість у кілька разів! Це відмінне рішення, щоб додати своєму будинку індивідуальність та зробити його більш стильним! Послуга включає розробку дизайну фасаду та прилеглої території, схематичне зонування простору та кілька варіантів візуалізації, що дозволяє замовнику вибрати найбільш вдалий. 

  Ми складаємо повну специфікацію всіх необхідних робіт та декоративно-оздоблювальних матеріалів, розробляємо колірну концепцію, розташування освітлювальних приладів, доріжок та інших зовнішніх елементів, завдяки чому дизайн стає по-справжньому зручним та стильним.

  Так само готуємо повноцінний розділ Архітектурний розділ (АР) і конструктивний розділ Робочий проект (РП).

  Будівництво будинків
  від 600$/m2

  Компанія ATOM studia виконує будівництво будинків під ключ в Києві і області з цегли, керамоблоков, газобетону і СИП панелей. Роботи ведуться в суворій відповідності до встановлених норм і стандартів.

  Команда фахівців ATOM studia виконує роботи з професійною точністю в установлені терміни. Кожен етап будівництва проходить під контролем технічного нагляду та головного архітектора нашої компанії.

  Ми створюємо і реалізовуємо індивідуальні проекти. Наші фахівці підкажуть, як краще все облаштувати для комфортного і оптимального використання простору. Допоможемо побудувати котедж під ключ, який буде відповідати запитам Замовника.

  Комфортність, функціональність і екологічність – три критерії, на яких ґрунтується робочий процес.

  Ремонт квартири
  від 400$/m2

  Реалізація будівельного проекту – це завжди складний, але цікавий процес, а головною умовою його успішного завершення є участь професійної будівельної бригади. Професіонали, досвідчені у всіх будівельних процесах, використовуючи нові технології та сучасні матеріали, виконують свої завдання на високому рівні якості та у визначений термін. 

  Ми зробимо загальний ремонт під ключ, включаючи всі необхідні кроки: вирівнювання стін і стелі (штукатурка, грунтовка, заливка), цементна стяжка та підлога, трубопроводи водопостачання та водовідведення, монтаж теплої підлоги та системи опалення, демонтаж перегородок / монтаж та проводка. 

  Все, що потрібно для реалізації проекту – від початку до кінця – буде виконано швидко і за правилами!

  Кілька прикладів наших робіт
  Ремонт квартири

  Дизайнерський ремонт квартири: створіть ексклюзивний простір для життя

  Квартира – місце, де хочеться відпочити й розслабитися після трудового дня. Житло оберігає своїх хазяїв, створює для них затишок, забезпечує найбільш комфортною атмосферою для релаксу, радості, сімейного щастя. Але і про квартиру необхідно потурбуватися, створивши у звичайних “чотирьох стінах” той самий простір, в який хочеться повертатися.

  Дизайнерський ремонт квартир дозволить отримати саме той інтер’єр, про який ви мрієте. Послуга фахівцями компанії Atom надається комплексно, включаючи роботу дизайнерів, проєктувальників, будівельників. Ми займаємося підготовкою й узгодженням дозвільної документації, підбираємо і закуповуємо будматеріали, контролюємо кожен етап виконання робіт для того, щоб замовник отримав бажане – красиву, стильну, зручну, функціональну квартиру, в якій хочеться жити.

  Дизайн від студії Атом – це квартира, що повністю відповідає смакам і побажанням замовника. Перш ніж буде розпочата основна будівельно-архітектурна робота будуть погоджені найдрібніші деталі інтер’єру. Дизайнер допоможе втілити ваші ідеї в реальність, огранувати їх, доповнивши професійними знаннями й нюансами, отриманими на досвіді.

  Ми виконуємо роботу поетапно:

  • призначаємо зустріч-знайомство для обговорення основної концепції ремонту;
  • розробляємо дизайн-проєкт квартири, погоджуємо його, кошторис, терміни виконання ремонту;
  • готуємо усю необхідну документацію;
  • закуповуємо матеріали для ремонту;
  • виконуємо дизайн і ремонт квартири під ключ;
  • ретельно перевіряємо результат перш ніж здати об’єкт.

  Для наших клієнтів – комфортна ціна на дизайнерський ремонт і оперативне виконання робіт. Вам не доведеться самостійно розв’язувати які-небудь питання, пов’язані із закупівлями, транспортуванням, узгодженням, бюрократичними складнощами. Треба лише замовити дизайн інтер’єру і ремонт в артстудії Атом.

  Дизайнерський ремонт квартир в Києві під ключ

  Ми приймаємо замовлення на ремонт квартир будь-якої площі в місті Київ. Дізнатися попередню вартість ви зможете після уточнення деталей майбутніх робіт – об’єму, термінів, вимог до дизайну та ін. Можна точно стверджувати – у Києві дизайн і ремонт під ключ обійдуться вам дешевше, ніж ті ж роботи, замовлені у різних виконавців. При цьому ми гарантуємо якість.

  Для замовлення ремонту або уточнення деталей зв’яжіться з нами. Залишити заявку можна на сайті – ми самі передзвонимо вам. Або ж скористайтеся номерами телефонів, вказаних на відповідній сторінці, для зв’язку з менеджером компанії Atom.

  A
  T
  O
  M
  1. Главная
  2. Послуги
  3. Ремонт приміщення
  4. Ремонт квартири