Модульні будинки під ключ

Hero
Що ми пропонуємо?
Створимо
всі необхідні креслення для будівництва
Підберемо
натуральні матеріали і екологічну меблі
Розробимо
концепцію об'єкта
Розрахувати вартість проекту

  Послідовність роботи над проектом

  • 01
   Ознайомлювальна Зустріч

   Етап знайомства команди та клієнта: обговорення проєкту, ідеї й формування завдань для проєктування. Формування завдань забезпечує максимальну продуктивність виконання подальших етапів. Етап визначає ролі й відповідальності, а також взаємодію між клієнтом і командою. У клієнта створюється розуміння до кого і з якими запитами звертатися, і яку відповідальність несе певний відділ.

  • 02
   Kонцепція

   На другому етапі відбувається підбір декількох варіантів об’ємно-просторового рішення об’єкту і планування. Приклади інтер’єру й архітектури підбираються під обговорені переваги клієнта. Один з варіантів, або комбінація з декількох стане основою для подальшої роботи.

  • 03
   Візуалізація Приміщення

   Етап представляє еволюцію концепції в детальний дизайн. Ескізні рішення передаються конструкторам і інженерам. Підбираються попередні матеріали обробки й виконується перша фотореалістична візуалізація. Пропонується декілька варіантів матеріалів, з вказівкою порядку цін. Виконується комплектація матеріалами й устаткуванням, а також організація і проведення тендерів. Складається список необхідної документації.

  • 04
   Робочий Проєкт

   На цьому етапі відбувається процес інтеграції інженерних рішень в архітектурні креслення, розробляються вузли і деталі, готуються специфікації. Додатково виконуються інженерні схеми, креслення і специфікації. Етап фіналізується після того, як інженерні розділи виконані й передані в роботу. Проводиться контрольне звіряння усіх креслень опрацьовуються нестандартні вузли й примикання, готується остаточна версія креслень для подальшого будівництва.

  • 05
   Будівельна Підготовка

   Після затвердження дизайн-проєкта і до нього прилеглого, девелопер знайомиться з клієнтом для планування реалізації. Робиться збір і підготовка початково-дозвільної документації. Набір документації варіюється залежно від призначення об’єкту приватний, архітектурний або комерційний проєкт. Передпроєктні роботи й інженерно-технічні дослідження проходять повторну перевірку для подальшої розробки комерційного або архітектурного проєкту.

  • 06
   Бюджет і Проєктна Документація

   Етап містить повторний прорахунок вартості проєктних робіт і складання остаточного бюджету. Проводиться ініціалізація тендерів для вибору кращих підрядників. Відбувається складання договорів на будівельно-ремонтні роботи між клієнтом і девелопером, так само між девелопером і підрядними організаціями. Робиться затвердження бюджету, об’єму і термінів робіт.

  • 07
   Графіки і Організація

   Етап має на увазі в собі складання графіку реалізації проєкту і комплектації визначення критичного шляху і контрольних точок. Контроль виконання договорів з підрядником: терміни, оплата, якість робіт, відповідність з контрактом. Контроль виконання графіку реалізації проєкту: своєчасний збір ТЗ від архітектора й ініціалізація потрібних договорів, правильна почергова етапів реалізації, фотодокументація процесів. Складається графік авторського нагляду: планові виїзди на об’єкт, контроль відповідності виконання дизайн-рішень декорування. Звітність перед клієнтом – облік фінансів, звіти за тиждень і планування місяця.

  • 08
   Завершення Проєкту

   Завершальний етап по закінченню будівельних процесів, робиться остаточна перевірка якості. Надається повний пакет документації про введення об’єкту в експлуатацію для комерційних і архітектурних проєктів. Питання стосовно гарантійного обслуговування обговорюється з клієнтом.

  Послуги
  Дизайн Інтер'єру
  50$/m2

  Невід’ємна складова облаштування внутрішнього простору. Головне тут – комплексний підхід, що охоплює не тільки розробку дизайн-проекту і вибір якісних матеріалів, але і слідування сучасним тенденціям оформлення простору.

  Ми пропонуємо розробку дизайну інтер’єру під ключ – послуга включає створення ескізу, заснованого на обмірювальні плані і побажаннях замовника, якісну 3D-візуалізацію, розробку детального плану, підготовку специфікацій обладнання, інженерних комунікацій, освітлення, меблів та оздоблення.

  Також є варіант з авторським супроводом – контролем всіх ремонтно-оздоблювальних робіт на відповідність проекту. В результаті ви отримаєте грамотний дизайн, де все гармонійно і функціонально.

  Архітектура
  50$/m2

  Хороша презентація архітектурного проекту збільшує його вартість у кілька разів! Це відмінне рішення, щоб додати своєму будинку індивідуальність та зробити його більш стильним! Послуга включає розробку дизайну фасаду та прилеглої території, схематичне зонування простору та кілька варіантів візуалізації, що дозволяє замовнику вибрати найбільш вдалий. 

  Ми складаємо повну специфікацію всіх необхідних робіт та декоративно-оздоблювальних матеріалів, розробляємо колірну концепцію, розташування освітлювальних приладів, доріжок та інших зовнішніх елементів, завдяки чому дизайн стає по-справжньому зручним та стильним.

  Так само готуємо повноцінний розділ Архітектурний розділ (АР) і конструктивний розділ Робочий проект (РП).

  Будівництво будинків
  від 600$/m2

  Компанія ATOM studia виконує будівництво будинків під ключ в Києві і області з цегли, керамоблоков, газобетону і СИП панелей. Роботи ведуться в суворій відповідності до встановлених норм і стандартів.

  Команда фахівців ATOM studia виконує роботи з професійною точністю в установлені терміни. Кожен етап будівництва проходить під контролем технічного нагляду та головного архітектора нашої компанії.

  Ми створюємо і реалізовуємо індивідуальні проекти. Наші фахівці підкажуть, як краще все облаштувати для комфортного і оптимального використання простору. Допоможемо побудувати котедж під ключ, який буде відповідати запитам Замовника.

  Комфортність, функціональність і екологічність – три критерії, на яких ґрунтується робочий процес.

  Ремонт квартири
  від 400$/m2

  Реалізація будівельного проекту – це завжди складний, але цікавий процес, а головною умовою його успішного завершення є участь професійної будівельної бригади. Професіонали, досвідчені у всіх будівельних процесах, використовуючи нові технології та сучасні матеріали, виконують свої завдання на високому рівні якості та у визначений термін. 

  Ми зробимо загальний ремонт під ключ, включаючи всі необхідні кроки: вирівнювання стін і стелі (штукатурка, грунтовка, заливка), цементна стяжка та підлога, трубопроводи водопостачання та водовідведення, монтаж теплої підлоги та системи опалення, демонтаж перегородок / монтаж та проводка. 

  Все, що потрібно для реалізації проекту – від початку до кінця – буде виконано швидко і за правилами!

  Кілька прикладів наших робіт
  Модульні будинки під ключ

  Будівництво модульних будинків

  Дедалі більшого поширення набуває будівництво модульних будинків. Будинок, побудований за такою технологією, являє собою модульну конструкцію. Він виготовлений з кількох модульних частин. Технологія будівництва таких будинків передбачає складання компонентів будівлі поза будівельним майданчиком. Ця методика зведення використовується не тільки для приватних і заміських будинків, але і для торгових павільйонів, постів охорони та інших нежитлових будівель комерційного характеру і некомерційного. Модульні будинки дають можливість швидко отримати функціональний будинок по відносно великій ціні. Подібний тип будівель виник в середині 20 століття. Такі споруди популярні в північних країнах з холодним кліматом: в Фінляндії, Канаді, Швеції тощо Технологія особливо добре підходить для зведення заміського будинку. Модульні будинки мають свої плюси в порівнянні з традиційними. З цієї причини сьогодні їх популярність набирає обертів. Нерідко модульні будинки будують не тільки в якості заміського будинку або дачі, а й з метою постійного проживання. Вже досить часто такі будинки можна побачити і в нашій країні. У чому ж полягають переваги модульного будівництва і чому воно набирає популярність?

  Переваги будівництва модульних будівель

  Модульне будівництво – це, перш за все, просто, оперативно і економічно. Цими ж плюсами володіє і каркасна технологія будівництва, яка має схожі риси з модульної. На зведення будівель таким методом не впливають погодні умови. Будувати можна навіть в будь-який час року і при будь-якій температурі.

  Крім цього, модульні будинки мають такі важливих характеристиками для будь-яких споруд, як:

  • хороша термоізоляція;
  • високий рівень звукоізоляції;
  • вологостійкість.

  В цілому, жити в такому будинку регулярно досить комфортно.

  Споруда модульних будинків екологічна. При їх зведенні застосовуються тільки безпечні матеріали. Термін експлуатації будівлі, постійного за такою технологією – близько 50 років. Конструкція будівлі легка, але водночас надійна. Такий будинок цілком здатний витримувати різні несприятливі погодні умови. Потужні пориви вітру та сильні зливи йому не страшні. Ще одна важлива перевага, особливо в порівнянні з традиційними цегляними та бетонними будинками – це мобільність. Модульний будинок можна перенести в інше місце. Це дуже зручно – при переїзді будинок можна забрати з собою. Вартість швидкомонтованих конструкцій також є фактором, який спонукає вибирати цю технологію. У порівнянні з капітальним, традиційним будівництвом, зведення модульного будинку обходиться в кілька разів дешевше. Нарешті, модульні будинки естетично виглядають. Більшість з них будуються за стандартним проєктом, проте можливі та незвичайні архітектурні рішення. Як матеріал для обробки може бути використовувати гіпсокартон, вагонка та інші матеріали. Оскільки швидкобудуюємі конструкції не належать до категорії капітальних, для їх зведення потрібно набагато менше дозвільних документів від державних органів, ніж при будівництві капітальних споруд.

   

  Переваги роботи з компанією Atom Studia

  Atom Studia займається проєктуванням житлової та комерційної нерухомості, створює архітектурні проєкти. Atom Studia здійснює дизайнерське планування майбутньої будівлі. У компанії працюють досвідчені, творчі дизайнери, у яких можна замовити розробку дизайну офісу або створення унікального інтер’єру квартири. Компанія не тільки створює дизайн проєкти, але і втілює їх у життя. Ми пропонує для наших клієнтів хороші ціни. Якість нашої роботи завжди на висоті.

   

  A
  T
  O
  M
  1. Главная
  2. Послуги
  3. Модульні будинки під ключ